PALETY - WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE | PRODUKCJA, SKUP, RECYKLING, TRANSPORT

TEL. 693-393-473

   

  Kontakt

  Wrocław

   

  Telefon

  693 393 473

   

  Email

  paletywroclaw@gmail.com

  Skontaktuj się z nami!

   

  Produkty i produkcja palet - Wrocław

  Produkcja palet - Wrocław

  Produkcja palet jest pierwszym i najważniejszym etapem, ponieważ to właśnie od tego momentu zależy jakość naszego produktu. Aby o to odpowiednio zadbać, skupiamy się przede wszystkim na wykwalifikowanych pracownikach, którzy posiadają wszelkie potrzebne zezwolenia oraz na jakości produkcji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na gwarancję, że nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością.

   

  Produkty i produkcja palet - Wrocław 1Produkcja palet

  W naszej ofercie znaleźć można najczęściej palety Euro, Epal, drewniane, jednorazowe, a także o określonych wymiarach i budowie. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie stworzyć produkt doskonały, który zadowoli każdego Klienta.

  Wyróżnić można następujące etapy produkcji palet:

  1. Pierwsza czynność to wybór odpowiedniego drewna, z którego zostaną wykonane palety. Przestrzegamy przy tym pozyskiwania drewna z lasów posiadających certyfikaty FSC dla najlepszej jakości. Wiemy, że w produkcji liczy się nie tylko efekt, ale także dbałość o środowisko.

  2. Pozyskane drewno zostaje następnie sortowane i magazynowane. Najczęściej wykonuje się to przy pomocy maszyn, co znacząco zwiększa szybkość pracy.

  3. Następny etap skupia się na przetarciu drewna okrągłego na nadające się do palet. Ta część także wykorzystuje linie produkcyjne, dzięki czemu uzyskujemy doskonałe wymiary i powierzchnię drewna.

  4. Ukończone elementy są transportowane na dalsze etapy produkcji.

  5. Proces produkcji palet jest dosyć prosty, jednak musi być przeprowadzony w idealnych warunkach, aby palety miały nienaganną jakość.

  6. Ostatni punkt to bardzo ważne suszenie palet, od którego zależy trwałość produkty oraz magazynowanie ich. Palety należy przechowywać w miejscu, które jest odporne na działanie środowiska, dzięki czemu zostaną odpowiednio chronione do czasu, aż trafią do Klienta.

  Doskonała jakość palet to przede wszystkim linia produkcyjna najwyższej klasy, specjaliści oraz dopracowana technologia. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego też ciągle staramy się polepszać swoje usługi.

   

  Produkty i produkcja palet - Wrocław 2

  Palety w naszej ofercie

  Obszerny asortyment wyróżnia przede wszystkim najpopularniejsze palety Euro oraz Epal, które są najbardziej rozpowszechnione w Europie, skąd też wzięły swoją nazwę. Palety Epal charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz szczególnymi wymiarami, w których występują. Zwykle są to modele 1200 x 800 i 1200 x 1000. Wraz z Euro paletami stanowią standard wymiarów i zastosowania wszelkich palet.

  Można u nas również znaleźć palety jednorazowe, które nie wymagają dodatkowych licencji, ponieważ cechują się mniejszą jakością, lecz jednocześnie niższą ceną. Stanowią przez to produkt nadający się do jednorazowego użytku.

  Specjalną kategorią są wytrzymałe palety przemysłowe, dostępne w jasnym i ciemnym kolorze oraz standardowych wymiarach. Doskonale nadają się do różnych magazynów, czy też placów budowy. Dostępne są wraz z certyfikatem IPPC.

   

  Zastosowanie palet

  Produkty i produkcja palet - Wrocław 3

  Palety są powszechne w większości branż występujących na rynku. Znaleźć je można zarówno w przemyśle ciężkim, spożywczym, farmaceutycznym, jak i na halach produkcyjnych. Dzięki wysokiej uniwersalności zwłaszcza Euro palet stały się one międzynarodowym standardem, z którego korzysta większość Klientów.

  Wymiary oraz budowa palet pozwalają na łatwy transport, co zostało szczególnie docenione w całej Europie. Można je przewozić równie w samochodach dostawczych, ciężarówkach, pociągach towarowych, a także transportować drogą lotniczą.

  Palety Wrocław

  Wiemy, że kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego Klienta to klucz do sukcesu. Zależy nam jednak na zadowoleniu każdej osoby, więc pracujemy przede wszystkim nad idealną jakością naszych produktów i usług. Każdego dnia realizujemy duże ilości zleceń, co pozwala nam ciągle rozwijać naszą firmę i wyposażać ją w maszyny najwyższej klasy. Czytaj dalej

  Dane kontaktowe:

  Prometal Piotr Świderski
  tel.: 693-393-473

  paletywroclaw@gmail.com

  Skup i sprzedaż

  Byków 259/13,

  55-090 Mirków

   

  Please publish modules in offcanvas position.