PALETY - WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE | PRODUKCJA, SKUP, RECYKLING, TRANSPORT

TEL. 693-393-473

   

  Kontakt

  Wrocław

   

  Telefon

  693 393 473

   

  Email

  paletywroclaw@gmail.com

  Skontaktuj się z nami!

   

  Recykling palet - Wrocław

  Recykling palet - Wrocław

  Niewiele rzeczy zmieniło świat tak bardzo, jak człowiek. Dlatego też zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest troska o środowisko. Podejście ekologiczne dotyczy nie tylko wielkich rzeczy, lecz także tych małych, o które mogą dbać przedsiębiorstwa. Dlatego w naszej firmy praktykujemy recykling palet, połączony ze sprawnym transportem.

   

  Recykling palet - Wrocław 2

  Czy palety należy recyklingować?

  Może się to wydawać niezbyt oczywiste, lecz palety drewniane wymagają poddania recyklingowi. Wynika to z rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie odpadów, gdzie palety drewniane określone są numerem 150103. Do tej samej grupy należą także opakowania transportowe o podobnych charakterze. Dla ułatwienia całego procesu wiele firm zajmujących się paletami oferuje wygodny odbiór zużytych bądź uszkodzonych palet. Dzięki temu cały proces przebiega szybko, palety zostają zabrane nawet spod domu lub magazynu, a następnie dostarczone do odpowiedniego miejsca.

   

  Recykling palet - Wrocław 3

  Jak wygląda recyklingowanie ?

  W zależności od stanu, w którym zostaną odebrane palety, można je zdemontować lub poddać naprawie. Wszystko zależy od kategorii, do której zostaną zaklasyfikowane po wzięciu pod uwagę ich poziomu zużycia oraz sprawności instalacji kilkunastu pozostałych elementów palety. Jeśli rozmiar jest odpowiedni, a także jej stan techniczny na to pozwala, można przekazać ją prosto do powtórnego użycia. W przypadku brakujących elementów lub uszkodzeń można paletę naprawić, jeśli obecna jest większość jej elementów.

  Naprawą można określić wymianę niedziałających części i dokręcenie obluzowanych elementów. Jest to czynność niewymagająca specjalistycznych sprzętów, dlatego też przebiega szybko. Podczas demontażu części drewniane i metalowe zostają odpowiednio segregowane, aby móc je powtórnie wykorzystać, jeśli są w dobrym stanie.

   

  Recykling palet - Wrocław 4

  Zalety recyklingu

  Ogromną zaletą recyklingu palet jest odzysk surowców wtórnych, które mogą zostać ponownie przetworzone. Każde działanie dla środowiska jest małą cegiełką, która pomaga troszczyć się o nasze naturalne zasoby. Filozofia naszej firmy skupia się przede wszystkim na kompleksowych usługach, jednak to z chęci zachowania odpowiedniego poziomu ochrony środowiska rozwijają się nasze usługi.

  Palety Wrocław

  Wiemy, że kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego Klienta to klucz do sukcesu. Zależy nam jednak na zadowoleniu każdej osoby, więc pracujemy przede wszystkim nad idealną jakością naszych produktów i usług. Każdego dnia realizujemy duże ilości zleceń, co pozwala nam ciągle rozwijać naszą firmę i wyposażać ją w maszyny najwyższej klasy. Czytaj dalej

  Dane kontaktowe:

  Prometal Piotr Świderski
  tel.: 693-393-473

  paletywroclaw@gmail.com

  Skup i sprzedaż

  Byków 259/13,

  55-090 Mirków

   

  Please publish modules in offcanvas position.