PALETY - WROCŁAW DOLNOŚLĄSKIE | PRODUKCJA, SKUP, RECYKLING, TRANSPORT

TEL. 693-393-473

   

  Kontakt

  Wrocław

   

  Telefon

  693 393 473

   

  Email

  paletywroclaw@gmail.com

  Skontaktuj się z nami!

   

  Skup palet - Wrocław

  Skup palet - Wrocław

  Nasza firma prowadzi skup palet, dzięki czemu jesteśmy doskonałym sposobem na rozwiązanie problemów wielu osób. Jeśli nie chcesz wyrzucać palet, co jest jednocześnie niedozwolone, skontaktuj się z nami. Oferujemy odbiór i transport palet zarówno standardowych, euro, jak i tych bardziej specjalistycznych.

  Skup palet - Wrocław 2

  Jakie palety skupujemy?

  Można stwierdzić, że niemal każde. Chętnie przyjmujemy palety zarówno nowe, jak i używane w gorszym stanie. Podobnie jest z rodzajami palet - euro, standardowe, jednorazowe, na wymiar są dla nas interesujące. Skupiamy się przede wszystkim na recyklingu palet, aby odzyskać surowce wtórne lub przetworzyć to, co zostało. Dzięki temu nasza firma i Klienci przyczyniają się w pewnym stopniu do poprawy warunków środowiska.

   

   

  Skup palet - Wrocław 3

  Dlaczego warto sprzedać swoje palety?

  Główną przyczyną sprzedaży jest niska użyteczność palet, jeśli już raz zostały użyte w sklepie lub na zakładzie. Do tego dochodzą także możliwe uszkodzenia, które są normalnym skutkiem podczas eksploatacji palet drewnianych i innego typu. Skup palet przeprowadzany przez ich producentów pozwala zaoszczędzić sprzedającemu, ponieważ dostaje niemal od ręki gotówkę za oddane palety. Jednocześnie przyczynia się do dbania o środowisko, a suma tych czynności ukazuje niemal same zalety.

  Liczne palety potrafią skutecznie zmniejszać przestrzeń użytkową na zapleczach, czy też halach produkcyjnych. Każda dostawa wiąże się z dodatkowymi towarami, a w krótkim czasie może ich być wiele. Firmy skupujące palety umożliwiają pozbycie się za jednym razem wszystkich zbędnych i zajmujących miejsce modeli.

  Skup palet - Wrocław 4

  Nasze usługi skupu palet

  Dla doskonałego komfortu naszych Klientów oraz kompleksowego podejścia zajmujemy się niemal każdym etapem skupu palet. Wystarczy się z nami skontaktować i ustalić szczegóły, abyśmy mogli zabrać palety spod wskazanego adresu w dogodnym terminie. Dodatkowo oferujemy selekcję na miejscu, która pozwoli dokładnie wycenić palety pod względem ich stanu technicznego. Z naszymi usługami oszczędzisz czas, który przeznaczyłbyś na transport, pieniądze i własne siły. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

  Palety Wrocław

  Wiemy, że kompleksowe i profesjonalne podejście do każdego Klienta to klucz do sukcesu. Zależy nam jednak na zadowoleniu każdej osoby, więc pracujemy przede wszystkim nad idealną jakością naszych produktów i usług. Każdego dnia realizujemy duże ilości zleceń, co pozwala nam ciągle rozwijać naszą firmę i wyposażać ją w maszyny najwyższej klasy. Czytaj dalej

  Dane kontaktowe:

  Prometal Piotr Świderski
  tel.: 693-393-473

  paletywroclaw@gmail.com

  Skup i sprzedaż

  Byków 259/13,

  55-090 Mirków

   

  Please publish modules in offcanvas position.